leon 1b1 77kw / turbo 110kw qp

Poslaťod djswako » 27 Máj 15, 23:24:42

zdravím vás všetkých potreboval by som poradiť mam seat leon 1b1 2006 1.9 tdi sú známe malými turbami ktoré po nachipovani hovno vydržia a tak to bolo aj z mojim turbom odišlo a ja som už objednal turbo po repase z 110 kw arl . moj leon ma chip , egr off, po nalozeni turba motor taha dobre všetko je ok len pri vysokom zatažení robý mi to pri 5 prevod stupni pri cca 3000ot mi ho vzdy vyhodi do bez.rezimu. Poradte. Skušal som ten snimač B vymenit za c na vzduchovej hadici no auto zacalo zrichlovat az pri 2100 otackach co mi nevihovuje takíto štyl zrychlenia a aj tak pri 5 prevod stupni a 3000ot hodi do nudzoveho. skusal som vahu vzduchu z 96 kw islo lepsie no aj tak stale chyba pretrvava. turbo je dobre vsetky hadičky cele vzduch potrubie bez chybi banka v poriadku . Jedine čo mne napadá je ešte neaka uprava softu a nasledne naštelovanie toho turba neak softom no neviem. Poradte ;)

djswako 


 
Príspevky: 1
Registrovaný: 27 Máj 15, 22:30:03

Poslaťod janosik93 » 28 Máj 15, 20:35:44

toto všetko treba priosposobiť. vymeniť snimač tlaku za C , upraviť to turbo k tomuto motoru aj softom, tak isto aj snimač, inak sa to neda ....
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves


Späť na Zvyšovanie výkonu VW group

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron