Prasklina

Poslaťod erno » 09 Jún 16, 12:46:35

jojomix píše:erno najlepsie by to bolo mat to vsetko pokope len neviem kde to ziskam. Idem si prelistovat celu diskusiu, ked sa tu uz o kalibracii bavili aspon zistim mozno kde to stoji tych 50euro a co vlastne kalibracia obnasa ;)


obcas je dobre prejst si to aj dozadu pretoze mozno tvoj problem uz niekto riesil. Urcite nie je si prvy co si niecim takymto prechadza. Podla mna ale je podstatne aby clovek na kalibracii nejako nesetril. Moze sice po vymene fungovat dobre, ale aj nemusi. Cize treba brat na to ohlad ze stat sa moze hocico. A tych 50euro co pisal vyr_skalny ze dal za kalibraciu tak tych nikoho z biedy nevytrhne :)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod jojomix » 10 Jún 16, 13:02:43

vyr_skalny píše:Jojomix ahoj - ja som daval robit kalibraciu v hornete zaciatkom roka nejako a vyslo ma to rovnych 50. Pri kalibracii sa robi aj vstupna aj vystupna prehliadka a aj ta uz bola v tejto cene. Nemyslim si, ze je to nejaka strasna suma, ktora by niekoho priviedla do biedy :)


to veru nie je da sa to. Len som nevedel, kde by mi to spravili. Tam to robia hej? ty si nahlasoval, ze potrebujes urobit kalibraciu, ze mas kameru ked si sa hlasil na vymenu skla, ci oni na to pridu samy alebo ako to funguje?

jojomix 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 05 Dec 14, 9:38:46

Poslaťod vyr_skalny » 20 Jún 16, 13:53:56

Ano tam to robia. Ja som im to hned povedal, ze potrebujem vymenit sklo a ze mam aj kameru, prislo mi to normalne im to oznamit. Ale tak oni na to pridu aj samy. Ved nerobia to mesiac ale uz niekolko rokov, cize maju v tom prax. Nemusis sa bat

vyr_skalny 


 
Príspevky: 32
Registrovaný: 29 Jan 15, 17:10:07

Poslaťod jojomix » 21 Jún 16, 13:32:05

no dobre tak super, tak tam skusim zavolat a opytat sa na to. Ved mozno ako davnejsie niekto pisal, ze ju nebude treba kalibrovat, no istota je istota :-)

jojomix 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 05 Dec 14, 9:38:46

Poslaťod dismol » 23 Jún 16, 9:39:30

vyr_skalny píše:ako mozes chciet setrit na tak dolezitej veci ako je kalibracia? :opf? tie prehliadky, ci kontroly alebo ako to mam nazvat sa robia preto lebo maju vyznam. Je to pre tvoje dobro. Myslim ze bez nich by to vyslo 30 euro ale myslim ze je ti to uplne zbytocne vediet ;)


ja som len tak teoreticky uvažoval či by to bez toho nešlo. Zrejme by nebolo vhodné zanedbať tie prehliadky, ale tak človek v dnešnej dobe obracia v ruke každé euro preto ma to napadlo. Ale tak zrejme je to tak, že človek ak to chce mať dobre kvalitne spravené a istotu, že je všetko ok tak by si mal za to zaplatiť.

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod vyr_skalny » 29 Jún 16, 14:07:27

dobre si napisal. Ked clovek chce mat nieco dobre urobene, aby to bolo tak ako si predstavuje tak je potrebne do toho investovat. Treba sa pozriet aj z ineho uhla pohladu. ;)

vyr_skalny 


 
Príspevky: 32
Registrovaný: 29 Jan 15, 17:10:07

Poslaťod rasto7 » 07 Júl 16, 15:42:15

jojomix píše:no dobre tak super, tak tam skusim zavolat a opytat sa na to. Ved mozno ako davnejsie niekto pisal, ze ju nebude treba kalibrovat, no istota je istota :-)


AKo si pochodil? máš nejaké nové info? alebo si to už aj vybavil?
auto je len prechodny jav ako Japonci pasuju ocel

rasto7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 09 Dec 14, 14:54:58

Poslaťod jojomix » 11 Júl 16, 16:00:13

Prepac ze pisem az teraz ale skor som sa k tomu nejako nedostal. Volal som aj som to vybavil. Bolo potrebne kameru nakalibrovat tak som rad, ze hned to bolo ako sa to hovori v jednom vrze a nemusel som to riesit na dva krat. Ze vymenu v jednom servise a kalibraciu zase inde. V hornete mi to urobili nastastie naraz vsetko a je to ok. Po pravde som cakal, ze ma to vyjde cele viac :)

jojomix 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 05 Dec 14, 9:38:46

Poslaťod dismol » 12 Júl 16, 13:00:33

vyr_skalny píše:dobre si napisal. Ked clovek chce mat nieco dobre urobene, aby to bolo tak ako si predstavuje tak je potrebne do toho investovat. Treba sa pozriet aj z ineho uhla pohladu. ;)


Áno už mi to došlo. Čo sa týka celkovo auta tak už nebudem silou mocou všade šetriť aby som náhodou na to nedoplatil. Nakoniec som na to prišiel aj sám, že vlastne tá prehliadka po kalibrácii je proste potrebná. Pretože zistia či to funguje akoby malo a keď nie tak ešte majú šancu to dať na poriadok, nie?

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod marian5 » 14 Júl 16, 17:55:49

ako ste riesili poistovnu ked ste mali problem s prasklinou? nebol problem s nicim? mam celkom obavu co ma caka a neminie kedze pavucina na celnom skle postupne rastie, tak aby som vedel na co sa psychicky pripravit :-D
„Tá má pekné nohy“, povedal a hneď tú stoličku naložil do auta.“

marian5 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 08 Dec 14, 13:53:16

Poslaťod komar » 20 Júl 16, 11:50:44

da sa to vyriesit tak ze si nemusis papiere riesit sam. Nemusi sa s tym trapit. Dnes su na to uz firmy ktore to vybavia za teba ;)

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod marian5 » 21 Júl 16, 15:47:46

firmy? este si budem na to nejaku firmu zvlast hladat a platit nie? co si sa zblaznil? :-D
„Tá má pekné nohy“, povedal a hneď tú stoličku naložil do auta.“

marian5 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 08 Dec 14, 13:53:16

Poslaťod erno » 26 Júl 16, 15:02:39

ale to nie je potrebne zvlast nejaku firmu riesit na papiere. To si najdi autosklo alebo servis kde ti vybavia aj papiere ;-)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 191
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod marian5 » 11 Aug 16, 17:25:59

Caute caute nebol som tu, mal som povinnosti. Musel som to ist riesit s poistovnou kedze pavucina sa zacala prejavovat coraz viac a davala coraz viac o sebe znat. Bal som sa ako to nakoniec dopadne aby ma este policajti nezastavili, tak som auto odstavil popozeral kde by mi to vymenili, riesil som ci mam volat aj do poistovne alebo co mam spravit a musel som to vybavit vsetko v priebehu dvoch dni :mrgreen:
„Tá má pekné nohy“, povedal a hneď tú stoličku naložil do auta.“

marian5 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 08 Dec 14, 13:53:16

Poslaťod onoxis » 12 Aug 16, 9:46:28

Myslim ze bolo na case. Taketo problemy sa neoplati odkladat a zbytocne s nimi otalat.. chapes co myslim. Ake sklo ti tam davali? daval si len najlacnejsiu variantu, ci?

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron