Prasklina

Poslaťod eman » 17 Aug 16, 11:22:06

najlacnejšia varianta je len zakladná výbava čelného skla, či? Nečítal som celú diskusiu, ale premýšľam ako je možné, že niektorí servisáci vedia aké sklo si tam mal, akú výbavu malo aby ho mohli nahradiť rovnakým?
neprichádzam sa klaňať, prichádzam víťaziť

eman 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 01 Dec 15, 10:21:30

Poslaťod erno » 17 Aug 16, 16:01:21

eman píše:najlacnejšia varianta je len zakladná výbava čelného skla, či? Nečítal som celú diskusiu, ale premýšľam ako je možné, že niektorí servisáci vedia aké sklo si tam mal, akú výbavu malo aby ho mohli nahradiť rovnakým?


Ako to je mozne? podla vin cisla. Podla toho dokazu zistit presne ako sklo mas, s akou vybavou aj vsetko okolo toho. Preto sa nemusis ty trapit s tym ze ake mas a vsetko im to hovorit. Das vinko a oni si to zistia..

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod janosik93 » 27 Aug 16, 0:07:58

pokial už niekto robil napr dovybavu a menil okno, nejaky snimač či kameru, tak vin je ti na vieš čo :-)
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Poslaťod erno » 05 Sep 16, 10:42:16

janosik93 píše:pokial už niekto robil napr dovybavu a menil okno, nejaky snimač či kameru, tak vin je ti na vieš čo :-)


tak to je uz potom o inom ked sa robi nejaka dovybava alebo nieco take, ale ja osobne som si daval sklo ktore som tam mal od vyroby. Naco si budem komplikovat zivot :-)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod eman » 06 Sep 16, 12:43:57

takže pokiaľ je auto teda sklo v pohode že je od výroby alebo tak podľa vin to zistia.. to som nevedel, že podľa čísla sa to dá takto čekovať. Ale v podstate by to pri výmene malo byť tak že oni sa opýtajú či chcem s takou istou výbavou alebo iné alebo tak, či to nie?
neprichádzam sa klaňať, prichádzam víťaziť

eman 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 01 Dec 15, 10:21:30

Poslaťod dieselM » 06 Sep 16, 14:42:13

eman píše:takže pokiaľ je auto teda sklo v pohode že je od výroby alebo tak podľa vin to zistia.. to som nevedel, že podľa čísla sa to dá takto čekovať. Ale v podstate by to pri výmene malo byť tak že oni sa opýtajú či chcem s takou istou výbavou alebo iné alebo tak, či to nie?


Zalezi od toho kde si das to sklo robit. Niekde sa ta nebudu pytat na nic a vymenia to za take ake tam bolo, ale ak budes chciet nejake s vyssou vybavou tak potom musis ratat aj s tym ze cena za samotne sklo bude vyssia a moze ta to stat naozaj nemale peniaze :-) a povedzme si otvorene neviem aku vysoku vybavu zas clovek nepotrebuje.

dieselM 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 04 Dec 14, 9:44:22

Poslaťod erno » 07 Sep 16, 15:32:32

eman píše:takže pokiaľ je auto teda sklo v pohode že je od výroby alebo tak podľa vin to zistia.. to som nevedel, že podľa čísla sa to dá takto čekovať. Ale v podstate by to pri výmene malo byť tak že oni sa opýtajú či chcem s takou istou výbavou alebo iné alebo tak, či to nie?


podla vin sa daju taketo veci v pohode zistit a myslim ze je to fajn, lebo niektori ani nemaju sajnu o tom ake sklo maju :-D poznam par takych expertov :-D vacsinou co viem tak sa meni za take ake tam aj bolo..ale jasne ze moze sa vymenit aj za ine ak clovek chce

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod andy1 » 08 Sep 16, 13:40:26

eman a ty potrebujes menit celne sklo alebo som to nejako zle pochopil? pokial potrebujes menit tak podla mna je na mieste sa najprv zamysliet nad tym ci si to bude platit sam alebo ci ti to preplati poistovna..

andy1 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 21 Jan 15, 13:30:21

Poslaťod marian5 » 09 Sep 16, 9:44:59

onoxis píše:Myslim ze bolo na case. Taketo problemy sa neoplati odkladat a zbytocne s nimi otalat.. chapes co myslim. Ake sklo ti tam davali? daval si len najlacnejsiu variantu, ci?


najlacnejsiu variantu? neviem co si mam pod tym predstavit daval som tam, teda oni mi dali ja som len pritakal.. :D sklo ktore som mal aj predtym nemal som s nim nejaky problem az na tuto pavucinu a za to samotne sklo v podstate nemohlo :)
„Tá má pekné nohy“, povedal a hneď tú stoličku naložil do auta.“

marian5 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 08 Dec 14, 13:53:16

Poslaťod onoxis » 12 Sep 16, 8:55:33

tak myslel som ci si si nedaval nejaku lepsiu vybavu od tej ktoru si mal alebo nieco take, pretoze nie kazdy si dava menit sklo podla toho ake mal aj predtym aj ked je to myslim ze naj pretoze clovek nemusi riesit ci ho to bude stat viac ci s vyssou vybavou mu ho este poistia a pod..

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod marian5 » 13 Sep 16, 12:42:37

onoxis píše:tak myslel som ci si si nedaval nejaku lepsiu vybavu od tej ktoru si mal alebo nieco take, pretoze nie kazdy si dava menit sklo podla toho ake mal aj predtym aj ked je to myslim ze naj pretoze clovek nemusi riesit ci ho to bude stat viac ci s vyssou vybavou mu ho este poistia a pod..


aha takto - nie nechal som si tam sklo rovnake ake som mal aj predtym. Vybavu nejako nemam za potreby riesit ked toto je v pohode a nic mi nechyba. Ziadne upravy a neviem co s celnym. Hlavne aby bolo :-P
„Tá má pekné nohy“, povedal a hneď tú stoličku naložil do auta.“

marian5 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 08 Dec 14, 13:53:16

Poslaťod goodman » 14 Sep 16, 11:38:35

Seruste - a to som si myslel, že len ja som taký smoliar, že sa mi niečo takéto môže stať ani nie rok od toho ako mám toto auto. Ale ako vidím tak s prasklinou na čelnom skle sa pasujeme z času na čas všetci. Mňa toto maximálne nahnevalo, pretože ma čaká pracovná cesta o dva týždne a neviem či mi to niekde tak rýchlo dajú na poriadok :x
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.

goodman 


 
Príspevky: 41
Registrovaný: 23 Sep 15, 13:51:43

Poslaťod fabian » 15 Sep 16, 11:39:58

goodman píše:Seruste - a to som si myslel, že len ja som taký smoliar, že sa mi niečo takéto môže stať ani nie rok od toho ako mám toto auto. Ale ako vidím tak s prasklinou na čelnom skle sa pasujeme z času na čas všetci. Mňa toto maximálne nahnevalo, pretože ma čaká pracovná cesta o dva týždne a neviem či mi to niekde tak rýchlo dajú na poriadok :x


toto sa ti ako podarilo? odfrkol kamen z predosleho auta alebo ako si k takejto praskline prisiel? lebo to ozaj vyzera ako dobka od kamena.

fabian 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 02 Dec 15, 21:09:54

Poslaťod matok » 19 Sep 16, 12:46:23

goodman píše:Seruste - a to som si myslel, že len ja som taký smoliar, že sa mi niečo takéto môže stať ani nie rok od toho ako mám toto auto. Ale ako vidím tak s prasklinou na čelnom skle sa pasujeme z času na čas všetci. Mňa toto maximálne nahnevalo, pretože ma čaká pracovná cesta o dva týždne a neviem či mi to niekde tak rýchlo dajú na poriadok :x


pokial to zacnes riesit co najskor tak ti to urobia. Avsak podla fotky to tipujem na celkovu vymenu. Toto zrejme nebude mozne opravit, kedze sa to nachadza na takomto mieste, ale tak clovek nikdy nevie, na istom si budes ked zajdes niekam kde ti povedia ci vymenit alebo opravit a kolko to bude stat. Oprava je sice lacnejsia ale neda sa s nou vyriesit kazdy problem ;)

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod goodman » 20 Sep 16, 9:43:35

ÁNo je to dierka od kameňa, ktorý odletel od kolies z predo mnou idúceho auta. Myslel som, že by som to mohol dať cez pzp, ibaže sa mi nepodarilo zastaviť auto, čo predo mnou išlo. Neviem či sa tváril, že nič nevidí alebo čo. Ale no čo už, takže si to budem musieť zaplatiť z vlastného vrecka, ale budem musieť to aj na poisťovňu nahlásiť, nie?

goodman 


 
Príspevky: 41
Registrovaný: 23 Sep 15, 13:51:43

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron