Prasklina

Poslaťod jozol » 26 Jan 23, 11:49:42

niekedy nie je na skodu, tie zeny pocuvnut, ze hej. v tomto ale som tak nejak sam od seba uvedomely a radsej si platim poistku, nech mam istotu. potom aspon nemusim improvizovat nejakou lepiacou paskou alebo cim a rovno mozem ist do servisu, lebo tak nemam obavy z toho, ze ma ta oprava alebo pripadne aj vymena zruinuje.

jozol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 07 Jún 17, 13:02:57
Bydlisko: Trenčín

Poslaťod majino » 27 Jan 23, 11:28:03

zmenilo sa nieco v tom, ze ked ti niekto pri jazde poskodi celne odfrknutymi kamenmi dajme tomu, tak potrebujes dokazovat nejak vinnika, co to sposobil?

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Poslaťod onoxis » 27 Jan 23, 14:05:44

ja ti ani neviem, ze ci to plati nejak vseobecne toto. skor asi ma kazda ta poistovna nejak vlastne podmienky, ze co pozaduje potom dokazat a zdokladovat, ked riesit nejaku poistnu udalost.

onoxis 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 27 Jan 15, 13:29:49

Poslaťod henrichko » 30 Jan 23, 11:47:22

Jasné, že má, keby nie, tak by tých poisťovní nebolo toľko, ale stačila by len jedna. Ono nejaká taká menšia prasklina sa dá opraviť aj svojpomocne, len potom zase, že či si na to človek trúfne. Lebo ja by som si akože nie :opf?

henrichko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 11 Apr 17, 10:45:52

Poslaťod drahos » 30 Jan 23, 13:28:38

neviem, ci by som bol taky odvazny, aby som si to skusal na vlastnom aute a este k tomu na celnom. to taketo veci, co sa auta tyka, tak do toho sa zbytocne nesprtam. akoze drobnosti, to hej, to si viem spravit, ale pri tomto nieco pokazit, co moze mat za dosledok nie len opravu ale aj vymenu rovno, tak to by som nepokusal.
jedine 4x4

drahos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 09 Dec 14, 11:59:33

Poslaťod powerman » 02 Feb 23, 13:50:14

Vies co, ja by som to nejak neodporucal, zvlast pri takych tych novsich autach, ktore nemaju to sklo len tak nejak obycajne. Lebo tak napriklad ja mam celne vyhrievane a to ked sa poskodi, tak asi sa to musi aj nejak opravovat ako ked tam tato funkcia nie je.

powerman 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 18 Aug 15, 14:25:37

Poslaťod peteg » 07 Feb 23, 10:58:00

bohvie, či potom pri takýchto sklách nie je aj lepšie rovno to sklo vymeniť, ako ho dávať opraviť. ale tak čo viem, tak Hornet robí tak, že robia aj kalibrácie kadejaké. lebo tak jedna vec je dať dokopy to sklo nejak a potom to ale spraviť aj tak, aby všetko ostatné bolo v poriadku, nieže zlyhá nejaká technika, keď budeš na ňu spoliehať.

peteg 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 10 Sep 17, 23:18:35
Bydlisko: Banská Bystrica

Poslaťod dados » 08 Feb 23, 14:58:33

najlepsie sa informovat priamo v servise, kde to planujes dat robit. inak pre toto odporucam obratit sa normalne na nejaky oficialny servis a nie len tak, ze niekto domacky robi auta. lebo to neviem, ci by vedel spravit aj vsetky tie kalibracie a kontroly, ktore to vyzaduje. akoze hej, da sa jazdit aj bez toho, ale ked uz , tak by som chcel, aby mi to vsetko fungovalo, tak ako ma.

dados 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 18
Registrovaný: 17 Júl 17, 9:20:24
Bydlisko: Žilina

Poslaťod norino » 09 Feb 23, 11:29:10

takže z toho mi vyplýva, že asi nie každé sklo sa dá riešiť cez ten mobilný servis?

norino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 05 Jún 17, 15:38:09

Poslaťod kakton » 15 Feb 23, 11:06:02

ano, neda sa. pokial ho staci opravit, tak to je v pohode, to je zalezistost na par minut. ale ked sa sam nad tym zamyslis, tak je nezmyselne opravovat takto niekde mimo servis sklo, pri ktorom treba potom spravit este nejake skusky, tak ci onak by sa s tym muselo ist do servisu, kde na to maju vsetko potrebne vybavenie.

kakton 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 16 Feb 17, 16:08:53

Poslaťod krako » 15 Feb 23, 12:46:56

záležitosť na pár minút je aj to, keď si to chceš dať poistiť. čo môžem za seba akurát tak odporučiť.

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod myrvado » 16 Feb 23, 11:44:06

neviem ako to všade funguje, ale ja keď si dával toto dopoistiť, tak to bolo tiež rýchlo vybavené. to bolo len pár klikov cez net, ani nikam nebolo treba chodiť kvôli tomu.

myrvado 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 02 Aug 17, 14:52:23
Bydlisko: Skalica

Poslaťod krako » 20 Feb 23, 10:39:30

nemyslím si, že to tak majú všade zariešené. neviem, či každá poisťovňa poskytuje vôbec takúto možnosť, že si vieš poistku uzatvoriť aj sám bez ich pomoci.

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod matok » 21 Feb 23, 8:28:37

Tak v dnesnej dobe by som sa necudoval, keby ano. Ale ono ked potrebujes nieco aj tak potom riesit, tak castokrat sa treba dostavit na pobocku s milion papiermi a dohadovat sa a dotahovat. Preto som rad, ze som si v tomto vybral tak, ako vybral a uz par rokov mam toto vsetko zabezpecene tak, aby som nemusel ani nikam chodit zbytocne, keby sa mi aj nejaka nehoda prihodila.

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod bandur » 21 Feb 23, 10:05:46

to je velka vyhoda si myslim. lebo teraz to tak proste je, ze ludia si cenia viacej svoj cas a teda vyhladavaju take moznosti, ktore to umoznuju a poskytuju. uzatvorit poistku z domu a nikam nemusiem chodit? ja hovorim ano. to ze vybavi poistovna za mna papierovacky? kto by to nechcel.

bandur 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 31
Registrovaný: 01 Jún 17, 14:28:03

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia

cron