Prasklina

Poslaťod komar » 11 Mar 16, 11:00:02

4cm? urcite vymenit, to ani nevahaj. Aj ked zalezi na tom aj kde je ta prasklina, ale toto je uz dost velka a velmi lahko sa moze stat, ze prerastie do vacsej a to este len potom mozes vidiet co sa vsetko moze stat. Na tvojom mieste by som to neriskoval. Keď nechceš do toho vrazat peniaze tak si objednat sklo a vymen si to sam, aj ked osobne myslim, ze tie prachy ta nezabiju a usetria ti pripadne problemy ktore by mohli velmi rychlo nastat ked si to sam vymenis ;)

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod baran44 » 13 Mar 16, 17:35:58

fajn teda, tak si dam radsej poradit. Ja som len ozaj myslel, ze celne je pevnejsie a viac vydrzi. Lenze co ma to moze stat ked si to dam v servise? nebude to nejake zbytocne predrazene?

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod erno » 14 Mar 16, 12:49:15

v prvom rade to nemozes brat tak, ze peniaze za vymenu skla su zbytocne vyhodene. Ja som sa uz poucil a radsej si zaplatim za kvalitnu pracu, nech mam pokoj a nemusim riesit problemy ako zatekanie a pod. Cena zalezi od toho ci mas nejake senzory na skle, ci kameru atd, mnoho inych veci. Cize jednoznacne ti tu cenu nepovie naozaj nikto. Ale mozes si poziadat o cenovu ponuku ;)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod komar » 15 Mar 16, 9:45:18

cena sa predsa odvija od vybavy skla a samozrejme aj od firmy alebo servisu v ktorom si to das menit. Len urcite treba dbat na kvalitu a nedat to menit len nejakemu prilezitostnemu servisakovi ktory nikdy nemenil skla. Je velmi dolezite aby sklo po vymene aj so vsetkymi senzormi fungovalo presne tak ako aj pred vymenou

komar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 05 Dec 14, 15:20:04

Poslaťod gabuso » 15 Mar 16, 17:36:18

Chalani a kde je najlepsie vymenit skla?

gabuso 


 
Príspevky: 27
Registrovaný: 08 Dec 15, 10:05:24

Poslaťod andy1 » 17 Mar 16, 15:25:35

gabuso píše:Chalani a kde je najlepsie vymenit skla?


najlepsie je dat si vymenit sklo tam kde ho menia ;) napriklad v takom servise a podobne. Konkretnejsie ti poradit neviem, kedze neviem z kade si.

andy1 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 21 Jan 15, 13:30:21

Poslaťod erno » 21 Mar 16, 12:18:03

moj skromny nazor je ze do servisu sa so sklom neoplati ist, na vymenu alebo nieco. U nich nikdy nie je istota, ze to bude dobre urobene kedze sa vymenam skliel nevenuju pravidelne, ale len prilezitostne.

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod baran44 » 22 Mar 16, 11:18:21

ved nehovorim, ze to su vyhodene peniaze len sa bojim aby som sklo zbytocne nepreplatil, kedze nemam tusenia ako sa ceny pohybuju. Asi by bolo vhodne si zistit ceny vo viacerych servisoch, ze. To o cenovu ponuku si musim poziadat osobne ci aj nejako cez internet to ine?

baran44 


 
Príspevky: 43
Registrovaný: 20 Aug 15, 13:22:41

Poslaťod vyr_skalny » 23 Mar 16, 11:11:15

baran44 píše:ved nehovorim, ze to su vyhodene peniaze len sa bojim aby som sklo zbytocne nepreplatil, kedze nemam tusenia ako sa ceny pohybuju. Asi by bolo vhodne si zistit ceny vo viacerych servisoch, ze. To o cenovu ponuku si musim poziadat osobne ci aj nejako cez internet to ine?


preto by si si mal porovnat ponuky. A hlavne za aky cas by danemu servisu prislo objednane sklo aby ti ho mohli vymenit. Servisy nemaju taketo sluzby ze cez internet si poziadat. To by bolo naj tam zavolat alebo rovno ist. Ja som to neriesil cez servis cize pri tom ti nepomozem.

vyr_skalny 


 
Príspevky: 32
Registrovaný: 29 Jan 15, 17:10:07

Poslaťod dieselM » 23 Mar 16, 16:55:46

chalani segre minuly tyzden ked isla do hor odfrkol kamen do celneho skla, ma ho trochu puknute, je to potrebne hned vymenit alebo moze istu dobu aj s tym jazdit?

dieselM 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 04 Dec 14, 9:44:22

Poslaťod matok » 04 Apr 16, 11:50:50

dieselM píše:chalani segre minuly tyzden ked isla do hor odfrkol kamen do celneho skla, ma ho trochu puknute, je to potrebne hned vymenit alebo moze istu dobu aj s tym jazdit?


netreba riskovat s nim jazdit, pretoze velmi lahko sa moze stat, ze pride o technicak, je to dost riziko. Najlepsie je ist to dat co najskor vymenit, nech nenastane nejaky problem :) nie je nic lepsie ako jazdit s neposkodenym sklom!

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod dieselM » 05 Apr 16, 14:51:43

no lenze co som bol sa tu u nas v servise opytat na dodanie celneho tak bude nan cakat asi dva tri tyzdne, cize to nebudem moct za ten cas vobec jazdit?

dieselM 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 04 Dec 14, 9:44:22

Poslaťod drahos » 06 Apr 16, 10:44:56

nie nebude, ak bude tak tym riskuje ozaj mnoho. Ale je aj firma ktora riesi cisto len skla na autach a tam sa nestane ze by na celne bolo potrebne takuto dlhu dobu cakat, cize skor sa skus na nich obratit.
jedine 4x4

drahos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 09 Dec 14, 11:59:33

Poslaťod matok » 07 Apr 16, 15:15:34

ee, nemala by pre istotu. Neviem sice aka velka je ta prasklina ale netreba hazardovat s takymito vecami. Vies aby sa nestalo nahodou nieco, ze cele sklo praskne a ona na to doplati chapes

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod dieselM » 08 Apr 16, 10:52:17

firma ktora riesi len skla? to je co za firmu? doposial som vsetky veci tykajuce sa auta riesil len v servise, tak o tomto neviem dokopy nic. :shock: este som premyslal, ze do autorizovaneho servisu by som sa siel spytat ze na ako dlho by to tam bolo

dieselM 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 04 Dec 14, 9:44:22

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron