Skoda Fabia 3, 1.0 55kW /1.2, 81kW - 2015 – LPG iba 12€?

Poslaťod carburo » 15 Dec 17, 11:31:36

dragman píše:to by inak celkom zaujimalo aj mna, ci sa to da vobec spravit aj tak, ze by to vsetko za mna vybavila samotna firma


Co by mala vsetko za teba spravit a vybavit firma? Neviem, co tym sledujes vlastne.
Ved firma ti urobi prestavbu, aj vsetky papiere, co budes potrebovat ti nachystaju, co si myslim, ze to je to podstatne, co potrebujes.

carburo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 56
Registrovaný: 21 Mar 17, 11:43:10

Poslaťod vovalac » 18 Dec 17, 10:10:31

tak ak vám môžem poradiť dobre si zvážte, že komu do rúk dáte svoje auto, akému servisu, lebo ja čím som si prešiel, tak to neprajem nikomu, na päťkrát sme sa dohadovali a nakoniec som si povedal dosť, lebo neustále bol nejaký problém, pre ktorý mi v servise nemohli spraviť auto, preto som pozeral, že kde ste si vy dávali robiť a je to v pohode a rozhodol som sa, že po novom roku, pôjdem aj ja sa informovať ohľadne tohto do pezinka, snáď tam to bude fajn, keď máte dobré skúsenosti, lebo mne sa toto už dlho naťahovalo a pritom keby som už na začiatku to dal niekomu inému spraviť, tak by som už šetriť mohol :oops:

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod julibar » 19 Dec 17, 14:50:29

vovalac píše:tak ak vám môžem poradiť dobre si zvážte, že komu do rúk dáte svoje auto, akému servisu, lebo ja čím som si prešiel, tak to neprajem nikomu, na päťkrát sme sa dohadovali a nakoniec som si povedal dosť, lebo neustále bol nejaký problém, pre ktorý mi v servise nemohli spraviť auto, preto som pozeral, že kde ste si vy dávali robiť a je to v pohode a rozhodol som sa, že po novom roku, pôjdem aj ja sa informovať ohľadne tohto do pezinka, snáď tam to bude fajn, keď máte dobré skúsenosti, lebo mne sa toto už dlho naťahovalo a pritom keby som už na začiatku to dal niekomu inému spraviť, tak by som už šetriť mohol :oops:


preco si myslis, ze som sa prisiel sem poradit predtym ako som urobil taketo rozhodnutie? to nie je toto kupa ja neviem topanok alebo niecoho podobneho preto je potrebne tmu venovat zvysenu pozornost a to ked sa takto s tebou natahuju to nie je dobre, to by som tiez cuvol, ale ja som rad ako napokon som to vybavil, ze som to dal robit do toho servisu, o ktorom aj ty si teraz pisal, ze by si sa tam informoval, podla mna je to fajn, vedia ti s tym pomoct a robia si robotu kvalitne a myslim, ze je to velmi dolezite ;-)
ja som bol dnes po dlhsej dobe tankovat a poviem ti, ze neustale sa cudujem pri tankovani z tych cien :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod rolokaz » 19 Dec 17, 16:23:22

isto je to velka investicia na to, aby sa clovek do toho pustal len tak sam, bez nejakeho skumania, ci je to spravna a kvalitna firma

rolokaz 


 
Príspevky: 26
Registrovaný: 28 Feb 17, 13:32:40

Poslaťod Sti2003 » 20 Dec 17, 9:44:15

neviete, ci su bude firma preverovat aj stav vozidla?

Sti2003 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 09 Mar 17, 14:38:32

Poslaťod julibar » 20 Dec 17, 19:05:20

myslis technicky stav vozidla? ak si ides dat namontovat LPG tak v konecnom dosledku nemaju preco pozerat, ci je auto po technickej stranke ok, ale nehovorim, ze niekedy to nepozru, aj ked samozrejme, ze vsetko zalezi od samotneho servisu

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod vovalac » 21 Dec 17, 9:43:52

rolokaz píše:isto je to velka investicia na to, aby sa clovek do toho pustal len tak sam, bez nejakeho skumania, ci je to spravna a kvalitna firma


veľká investícia, to je dosť na polemizovanie, pre niekoho hej, pre niekoho nie, ale nejaké peniaze keď môže ušetriť ako napríklad pri hromadnom schválení, tak to len poteší aspoň teda ja osobne by som sa nenahneval :lol: :lol: ja som tiež zvažoval a pozri, no podstatné je, že už dúfam, že sa posuniem ďalej, už ďalej by som to v tom servise skúšať nechcel, keď už som sa raz popálil, tak radšej sa obrátim na niekoho iného

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod julibar » 02 Jan 18, 7:30:11

ako sa hovori, viackrat do tej istej rieky nevstupis, po tomto, co si zazil sa ti ani len necudujem, ze chces ist do ineho servisu si tu prestavbu dat spravit, clovek ked sa uz rozhodne, ze ide do LPG, co nie je celkom jednoduche rozhodnutie, aspon teda u mna nebolo a potom este taketo veci si musi zazit, prejst si nimi, tak to zamrzi :roll:

julibar 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Registrovaný: 03 Sep 15, 17:45:31

Poslaťod erno » 03 Jan 18, 9:28:35

spatne to uz neovplyvnis ani on a ani ty uz je to jedno, povedal by som, ze teraz treba sa sustredit na to vybrat novy servis a kvalitny, kde sa s takymto pristupom uz nestretne, ale kde mu spravia prestavbu tak ako maju, za cas aky maju a aby to na com sa dohodnu uz na zaciatku platilo podla mna je to velmi dolezite ;-)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod vovalac » 04 Jan 18, 9:31:53

hej, teraz s tým už nič nespravím, ale teraz budúci týždeň ak sa mi bude dať by som chcel zájsť sa informovať do Legasu, o ktorom ste písali, lebo už si ozaj nemám chuť prejsť tým, čím som si prešiel, budem rád, keď už sa niekam posuniem a budem už mať montáž LPG na dosah, lebo už som mohol mať pomaly aj polovicu naspäť, keby hneď prvý termín prestavby sa ujal, že by sa to vtedy urobilo, ale tak čo už

vovalac 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 25 Júl 17, 18:57:39
Bydlisko: Komárno

Poslaťod simullko » 08 Jan 18, 10:09:38

To máš pravdu a myslím, že je dobre, že si uvedomuješ aká investícia, koľko peňazí by ti to mohlo ušetriť. Mne trvalo trochu kým som sa v tom zorientoval, kým som si to v hlave usporiadal, že ako je to aj s cenami, aj s návratnosťou, ale už mám v tom viac ako jasno a už našťastie šetrím jak drak :-D
Teraz mi už ani nevadí ak častejšie tankujem :lol: :lol:

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod samoul » 11 Jan 18, 12:56:59

takze uz veselo jazdis?

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Poslaťod dragman » 14 Jan 18, 12:17:55

simullko píše:To máš pravdu a myslím, že je dobre, že si uvedomuješ aká investícia, koľko peňazí by ti to mohlo ušetriť. Mne trvalo trochu kým som sa v tom zorientoval, kým som si to v hlave usporiadal, že ako je to aj s cenami, aj s návratnosťou, ale už mám v tom viac ako jasno a už našťastie šetrím jak drak :-D
Teraz mi už ani nevadí ak častejšie tankujem :lol: :lol:

aj mas uz nejak prepocitanu tu usporu? celkom by ma to zaujimalo, ako to vlastne v konecnom dosledku setri a ci sa to teda aj oplati

dragman 


 
Príspevky: 19
Registrovaný: 16 Mar 17, 23:44:51

Poslaťod simullko » 15 Jan 18, 10:17:55

Ja jazdím už nejaký ten piatok a poviem ti, že toto rozhodnutie bolo dobré, že som ho urobil. Pretože šetrím peniaze, môžem jazdiť aj viac ako som jazdil, lebo tie ceny LPG sú prijateľné, je to úplne z pohľadu financií iné ako benzín a čo sa týka jazdy, tak tam ani necítim, či plyn či benzín ;-)

simullko 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 65
Registrovaný: 23 Jan 17, 16:23:41

Poslaťod erno » 17 Jan 18, 10:14:35

dragman píše:aj mas uz nejak prepocitanu tu usporu? celkom by ma to zaujimalo, ako to vlastne v konecnom dosledku setri a ci sa to teda aj oplati


prepocitanu usporu uz mas pred prestavbou, aspon pribliznu bez toho asi nikto by nesiel do LPG, keby nevedel za aky cas sa mu investicia vrati a kolko moze priblizne za taky cca napriklad rok usetrit ;-)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

PredchádzajúciĎalší

Späť na Off Topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron