powerbox?

Poslaťod samoul » 27 Okt 16, 8:46:27

Že?toto je úplne hrozné a ešte sa s tebou budú hádať keď kupuješ auto že sú v práve a že oni tam vymenili toto a hento. No lebo mňa to úpplne zaujíma že čo on tam menil .Veď keď to bolo pokazené a bolo to treba tak je to asi logické nie? A tie vychytávočky okolo to som mu ja nekázal :-D[/quote]
Presne, presne.Ja som tiez predaval auto a dal som donho minimalne tisicku este ale proste kazdy videl kilometre, vek a bol som aj tak v prdeli lebo to bola moja starost ze kolko som toho porobil.Takze ta uplne chapem,aj tvoje rozhorcenie :-D

samoul 


 
Príspevky: 35
Registrovaný: 30 Sep 15, 9:32:47

Poslaťod diondi » 28 Okt 16, 9:24:46

Ja som robil vzdy chybu ze som riesil serepeticky zaroven s pneumatikami a motorickymi vecami a potom sa nahodou vyskytla nejaka vacsia investicia s ktorou som neratal, nieco bolo treba vymenit a ja som nevedel potom od radosti ze kde ubrat a co skor riesit :-D takze teraz sa sice nechystam menit auto ale uz mam jasne priority najskor pneu,potom motor a nakoniec blbosti okolo :-D

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

Poslaťod filo999 » 31 Okt 16, 11:12:02

a ja som myslel ze len ja som taky sibnuty :-D lenze ked to mala lakalo ked som videl na nete nejake pekne elektrony alebo nieco do interieru :-D a potom to dopadlo ako aj pri tebe ze odislo turbo a ja ze huups :-D takze odvtedy si na to davam pozor aby som sa zbytocne nerozsupol :-D
Nezalezi na tom, co sa stalo, ale na tom, co bude...

filo999 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36
Registrovaný: 28 Okt 15, 10:30:12

Poslaťod richino » 02 Nov 16, 12:49:40

Ja tiez presne to treba mat vzdy nejaku rezervu a kto povie ze sa neda setrit tak to iba neve.Jasne ze nie tisicky ale mar stovak mat v zalohe sa vzdy oplati mat ak sa take nieco vyskytne :-)

richino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 24 Nov 15, 9:56:53

Poslaťod adulo » 03 Nov 16, 10:08:05

[quote="richino"]Ja tiez presne to treba mat vzdy nejaku rezervu a kto povie ze sa neda setrit tak to iba neve.Jasne ze nie tisicky ale mar stovak mat v zalohe sa vzdy oplati mat ak sa take nieco vyskytne :-)[/q

No z týchto slovenských platov skús niečo ušetriť.O tom dosť pochybujem že by sa to dalo ak máš rodinu a nedaj bože ešte deti. Ale ak to ty vieš tak klobúk dole :-) Jasné že v ideálnom prípade by to tak malo byť ale pochybujem že to aspoň tretina slovenska dodržiava :-D Ale na auto by sa malo vždy nájsť :-D

adulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 30 Nov 15, 9:55:39

Poslaťod majino » 08 Nov 16, 16:07:12

hmm chalani dost diskutabilne :-D auto je vacsinou to posledne pokial neni co do ust :-D ale chapem vas je to tak no, ze tazko sa setri ked neni z coho

majino 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 03 Dec 15, 10:06:25

Predchádzajúci

Späť na Nemecké automobily - BMW, OPEL

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron