LPG - áno či nie?

Poslaťod erno » 22 Máj 18, 15:24:42

presne to som ti chcel napisat, to su proste moje odporucane prehliadky vymeny, o ktorych ma proste informovali v Legase, toto je individualna vec. a takto sa ti to mozno zda, ze je to ho dost ked to mas napisane takto za sebou ale inak su to normalne kontroly a vymeny, nie castejsie ako chodis do servisu s autom teraz. a suhlasim s ondrejom v tom, ze by si sa mal radsej na tieto veci uz pytat priamo tam kde ti budu lpg system montovat, to je dobra a rozumna rada

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod matok » 23 Máj 18, 21:54:15

Presne tak, zalezi od toho aky system mas namontovany a kto ti ho montoval, nie je to vsade rovnake, to je logicke kedze kazdy ten system je iny. Mohol by si sa spytat desiatich ludi co maju lpg a podla toho aky system maju by ti kazdy mohol povedat inak. Toto su veci, ktore sa riesa uz potom ked si priamo v servise kde ti to budu montovat alebo teda vtedy ked sa tam na to budes informovat 8-)

matok 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 08 Dec 14, 11:45:03

Poslaťod adulo » 24 Máj 18, 10:23:11

Ako ste si vyberali tie lpg systémy? Pokiaľ viem tak na Slovensku ich montujú viacero nie? Trochu som sa o to začal teraz zaujímať, zvažovať prestavbu na lpg ale je to ťažké

adulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 23
Registrovaný: 30 Nov 15, 9:55:39

Poslaťod jumero » 24 Máj 18, 14:21:13

aha takze to zalezi aj od toho aky system si dat namontovat? a aj od servisu. ja som myslela, ze tie prehliadky su nadstavene nejako vseobecne preto som sa na to pytal. toto si teda zapisem uz medzi otazky, ktore budem riesit uz s profesionalmi. a matok ty tankujes kde? aj to ma zaujimalo kedze kazdy mate asi take tie svoje miesta, ktore sa vam osvedcili

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod robulo » 25 Máj 18, 16:34:08

pri tankovani plynu ani tak nejde o to co sa inym osvedcilo ale co tebe odporuci sevisak tankovat, respetive kde lebo od toho ti moze potom napriklad zavisiet aj spotreba ale aj to ako dlho ti vydrzia filtre ale tak o tom uz asi aj vies :)

robulo 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 39
Registrovaný: 30 Máj 17, 15:13:24

Poslaťod myrvado » 06 Jún 18, 8:23:22

každý má nejakú skúsenosť, ani to, čo ti niekto iný odporučí nemusí byť zlé, vôbec to tak nemusí byť, dôležité je, aby si sám skúsil čo mu bude vyhovovať kde, aj keď je pravdou, že servisy majú bohaté skúsenosti tak vedia ;-)

myrvado 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 02 Aug 17, 14:52:23
Bydlisko: Skalica

Poslaťod erno » 25 Júl 18, 8:41:23

kedy su potrebne prehliadky, kedy co treba nastavit s tym ta oboznamia, to nie je vec, ktora by ta mala nejako znepokojovat alebo stresovat prave opak ;) dolezite je aby potom si to aj dodrzal, ze ked treba prist skontrolovat cely ten system, ci funguje vsetko akoby malo tak treba tam ist nie hodit rukou a povedat si, ze sak pojdem za mesiac alebo cosi take ;)

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod Doloman » 26 Júl 18, 9:54:40

myrvado sam skusil? lenze ked nema nikoho na okoli s LPG alebo ze si to nema kde skusit tak co narobi, preto je podla mna fajn, ked aspon takto dostane spatnu vazbu od niekoho kto ma LPG a celkovo s jazdenim skusenosti, je to lepsie ako nic a predsa aspon takto nejaku tu skusenost a predstavu aj o systeme aj o servisoch si vie spravit na zaklade tohto :-D

Doloman 


 
Príspevky: 50
Registrovaný: 25 Jan 17, 18:02:05

Poslaťod myrvado » 27 Júl 18, 7:38:36

Doloman píše:myrvado sam skusil? lenze ked nema nikoho na okoli s LPG alebo ze si to nema kde skusit tak co narobi, preto je podla mna fajn, ked aspon takto dostane spatnu vazbu od niekoho kto ma LPG a celkovo s jazdenim skusenosti, je to lepsie ako nic a predsa aspon takto nejaku tu skusenost a predstavu aj o systeme aj o servisoch si vie spravit na zaklade tohto :-D


áno v tomto s tebou súhlasím, to hej, len ako som písal od servisákov, od servisu sa dozvie veľa vecí, keď oni s tým dennodenne prichádzajú do kontaktu a takéto autá robia, servisujú, tak tiež ho vedia informovať o nejakých veciach, najmä o tom čo by nemal zanedbať a čo by sa mohlo stať ak dáke veci odignoruje a nebude ich riešiť

myrvado 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 02 Aug 17, 14:52:23
Bydlisko: Skalica

Poslaťod dismol » 29 Júl 18, 11:42:31

Mne pomohlo to, keď som počul skúsenosť niekoho iného, predsa sú to pre človeka zo začiatku úplne nové informácie a je rád, ak sa vôbec niečo dozvie. LPG je dnes už o niečo viac rozšírené ako bolo kedysi, ale stále to nie je také, že by o tom mali ľudia reálne predstavy, stále okolo toho chodí veľa mýtov, čo je celkom aj škoda, ale keď chce tak si zistí kde je pravda ako to vlastne je, ako to chodí, čo ho čaká, keď by prešiel na takéto čosi ;)

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod mourto » 30 Júl 18, 9:38:24

dismol píše:Mne pomohlo to, keď som počul skúsenosť niekoho iného, predsa sú to pre človeka zo začiatku úplne nové informácie a je rád, ak sa vôbec niečo dozvie. LPG je dnes už o niečo viac rozšírené ako bolo kedysi, ale stále to nie je také, že by o tom mali ľudia reálne predstavy, stále okolo toho chodí veľa mýtov, čo je celkom aj škoda, ale keď chce tak si zistí kde je pravda ako to vlastne je, ako to chodí, čo ho čaká, keď by prešiel na takéto čosi ;)

to je najlepšie sa takto poinformovať a pozisťovať si hlavne, čo je zač daný servis, u ktorého máš o prestavbu záujem

mourto 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 24 Feb 17, 13:04:53

Poslaťod jumero » 30 Júl 18, 9:54:03

viete mi este jednu vec povedat? aka je zaruka taka bezna normalna pri prestavbach na LPG?
aby som nemal o tom daku skreslenu predstavu :-D

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

Poslaťod powerman » 31 Júl 18, 9:21:47

Vela spravi asi aj to, kde si to das montovat, v legase ja mam zaruku na tri roky a ak si dobre spominam tak takuto zaruku davali len oni, ze ine servisy, nie, dnes neviem ako to je pri inych, ci nejake zmeny nastali, ale myslim skor ze ee :mrgreen:
Ved preco aj ze? :mrgreen: :mrgreen:
A je to fajn mat taku dlhsiu zaruku lebo za ten cas to auto si s LPG systemom vyskusas, najazdis s nim a budes vediet co jak ;-)

powerman 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 18 Aug 15, 14:25:37

Poslaťod rosemboom » 31 Júl 18, 15:14:41

powerman píše:Vela spravi asi aj to, kde si to das montovat, v legase ja mam zaruku na tri roky a ak si dobre spominam tak takuto zaruku davali len oni, ze ine servisy, nie, dnes neviem ako to je pri inych, ci nejake zmeny nastali, ale myslim skor ze ee :mrgreen:
Ved preco aj ze? :mrgreen: :mrgreen:
A je to fajn mat taku dlhsiu zaruku lebo za ten cas to auto si s LPG systemom vyskusas, najazdis s nim a budes vediet co jak ;-)

3 roky to je celkom fajn, niekde daju ledva 2

rosemboom 


 
Príspevky: 28
Registrovaný: 22 Feb 17, 14:55:17

Poslaťod jumero » 02 Aug 18, 9:23:06

tak dva hadam dat musia, to je zo zakona, nie? len to ma zaujimalo, ci niekedy nie je aj viac, ze jak to je, cize vyssiu asi nikto uz neposkytuje podla toho, co mi ty pises :shock:
cim dlhsia tym pre mna lepsie, to je mi naprosto jasne, ze to kym uplynie zaruka, to mne by sa uz aj peniaze z prestavby vratili spat

jumero 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 06 Máj 17, 13:56:52

PredchádzajúciĎalší

Späť na Francúzske automobily - Peugeot, Citroen, Renault

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron