Airbagy Alfa 156

Poslaťod JTDchip » 23 Mar 11, 14:21:52

hotovo chyba smazana. Ale tedy kdyby jste me sledovali co sme u toho vyvadel,tak se bud smejete pul hodiny nebo me necim pretahnete:D prestipl sem ten drat jinde nez sem mel a jeste sem nadaval,ze to nejde smazat. pak sem trosku popremyslel jak to asi funguje a nakonec sem odpor jen strcil do kontaktu konektrou a hotovka. ono mi to totiz neslo samotnemu spajat.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod istvo » 23 Mar 11, 20:19:47

no super,podstatny je vysledok.len ked ti nahodou strelia bagy,tak potom obidva naraz.aj keby si bol v aute sam.ale to dufam ze nezazijes

istvo 


 
Príspevky: 85
Registrovaný: 08 Mar 11, 21:23:39

Poslaťod JTDchip » 24 Mar 11, 9:54:35

Jo vim pocitam s tim a myslim,ze to u takovych starch krapu je uplne jedno. U 1000 jinych aut pred rokem 99 to stejne strili vzdy zaraz. A ja bych to nikdy neopravoval.Spis se ted bojim aby mi nestrelil bocni pytel. Jak sem rozparal zadni napece tak sem odkryl narazovy spinac a ja sem tx tapece rozlamal ,protoze to neslo pekne vytahnout. taky sem chtel videt jak to tam vypada kdybych to tam nedal vubez z5,protoze autem jezdim jen sam a lidi vzadu nevozim a chtel sem vzadu uplne vse zrusit a auto odlehcit.No vypada to teda desne a prenasi se hodne hluku od silnice,ale to by me vubec nevadilo jako pomluvy znamejch.Ted to jako bude minmalne mesic uplne vse odkryte az vyresim tu korozi a pak nevim. rozhodne nechcu na vrakacu kupovat nove tapece nemam ted zadne penize na zbyt.Kazdopadne mam spon jasno s tim,ze to auto nikdy neprodam ani za 5 tis,protoze sem uz vyhazel asi 20 plastovych dilu jak s motoru,takz celyho interieru a budu dal vyhazovat picoviny jako jsou tahla na stropu atd.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod Breznew18 » 24 Mar 11, 10:22:59

nebola by to sranda ked si kludne pojdes a znicoho nic dostanes facku od airbagu :D
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod istvo » 24 Mar 11, 11:40:23

Breznew18 píše:nebola by to sranda ked si kludne pojdes a znicoho nic dostanes facku od airbagu :D

:opf? no to by bola teda strasna sranda,bo tu facku by si dostal asi iba raz...ale supa by to bola paradna :/ehm

istvo 


 
Príspevky: 85
Registrovaný: 08 Mar 11, 21:23:39

Poslaťod Breznew18 » 24 Mar 11, 11:46:12

tiez si myslim ze do smiechu by nebolo nikomu :D
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod istvo » 24 Mar 11, 11:48:43

JTDchip píše:Jo vim pocitam s tim a myslim,ze to u takovych starch krapu je uplne jedno. U 1000 jinych aut pred rokem 99 to stejne strili vzdy zaraz. A ja bych to nikdy neopravoval.Spis se ted bojim aby mi nestrelil bocni pytel. Jak sem rozparal zadni napece tak sem odkryl narazovy spinac a ja sem tx tapece rozlamal ,protoze to neslo pekne vytahnout. taky sem chtel videt jak to tam vypada kdybych to tam nedal vubez z5,protoze autem jezdim jen sam a lidi vzadu nevozim a chtel sem vzadu uplne vse zrusit a auto odlehcit.No vypada to teda desne a prenasi se hodne hluku od silnice,ale to by me vubec nevadilo jako pomluvy znamejch.Ted to jako bude minmalne mesic uplne vse odkryte az vyresim tu korozi a pak nevim. rozhodne nechcu na vrakacu kupovat nove tapece nemam ted zadne penize na zbyt.Kazdopadne mam spon jasno s tim,ze to auto nikdy neprodam ani za 5 tis,protoze sem uz vyhazel asi 20 plastovych dilu jak s motoru,takz celyho interieru a budu dal vyhazovat picoviny jako jsou tahla na stropu atd.

no zalezi na tom,ci to budes chciet zlozit do povodneho stavu alebo z toho spravit taky roadster...ked tak by stacilo namiesto tapaciru nalepit vsade molitan-docela dobre to odhlucni a je to lahke a lacne.popripade nejaky tenky koberec na to nalepit...mozno je to blby napad,ale radsej blby nez ziadny.ja viem co to je pchat prachy do auta na kktiny,ktore su niekedy uplne na nic.

istvo 


 
Príspevky: 85
Registrovaný: 08 Mar 11, 21:23:39

Poslaťod JTDchip » 24 Mar 11, 13:11:17

No neni to spatny napad s tim kobercem. Me fakt o ten hluk nejde,ale vypada to fakt divne:D kdyz tam je videt jen plech,ale ja to neresim to budou resit jen moji blby kamaradi,ze chci setrit na nafte. rikam si ze kdyz uz sem zacal vscehno vyhazovat,tak at to stoji zato. Chci vyhazet veci,aby to vyrovnalo vahu basaku´a repraku. je to blbych 30 kg,ale kazde kilo se pocita. jak na spotrebe tak zrychleni.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod istvo » 24 Mar 11, 13:50:46

na tych kamaratov" sa vykasli a sprav to tak ako uznas za vhodne.oni ti do auta prachy vrazat nebudu.ale to uz je na ine tema...

istvo 


 
Príspevky: 85
Registrovaný: 08 Mar 11, 21:23:39

Poslaťod Breznew18 » 24 Mar 11, 13:56:37

podla mojho nazoru sa zbytocne hrabat v tom nemusis co neni nutne vyhodit a nezavadzia tak to neries ved tych 30kg je pre taketo auto nic. to uz niesu skodovky ze aj svieskovy kluc som vykladal von.ja mam tiez basak sem tam aj par vriec cementu nosim v kufry dakedy aj 3 dni ked som lenivy a na zrychleni to az tak necitit.
Alfa Romeo sportwagon 1,9 jtdm chip Alpiners

Breznew18 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 13 Jún 10, 13:19:15
Bydlisko: Okres Lučenec

Poslaťod JTDchip » 24 Mar 11, 13:58:53

Ano presne tak budu si delat s autem co uznam za vhodne:P. Jo mas pravdu nechci zasirat jine temata,ale zase tvorit tema: Jak je na tom muj zhnilej kamos bravo JTD:D taky nechci stejne by ste bud nereagovali nebo si jen delali prcu.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod istvo » 24 Mar 11, 14:02:48

JTDchip píše:Ano presne tak budu si delat s autem co uznam za vhodne:P. Jo mas pravdu nechci zasirat jine temata,ale zase tvorit tema: Jak je na tom muj zhnilej kamos bravo JTD:D taky nechci stejne by ste bud nereagovali nebo si jen delali prcu.

:grr

istvo 


 
Príspevky: 85
Registrovaný: 08 Mar 11, 21:23:39

Poslaťod istvo » 24 Mar 11, 14:12:41

Breznew18 píše:podla mojho nazoru sa zbytocne hrabat v tom nemusis co neni nutne vyhodit a nezavadzia tak to neries ved tych 30kg je pre taketo auto nic. to uz niesu skodovky ze aj svieskovy kluc som vykladal von.ja mam tiez basak sem tam aj par vriec cementu nosim v kufry dakedy aj 3 dni ked som lenivy a na zrychleni to az tak necitit.

no nahodou ja som mal v embecke tolko veci doplnenych navyse a nestazoval som si(na tu dobu).a to s tym cementom smiech aspon to lepsie sedi v zaaakrutaaach

istvo 


 
Príspevky: 85
Registrovaný: 08 Mar 11, 21:23:39

Poslaťod JTDchip » 24 Mar 11, 15:52:23

30 kg mozna ne,ale 70 uz jo. staci at si tam sedne bud nejaky kamos nebo kamsoka co ma nadvahu:D a hned to je lenivejsi o par desetin.

JTDchip 


 
Príspevky: 165
Registrovaný: 12 Okt 10, 16:25:27
Bydlisko: Zlín -ČR

Poslaťod istvo » 24 Mar 11, 20:55:38

tak to potom uz len jedno ti ostava-nevoz kamaratov,ktory maju nadvahu,ale len nejake stihlucke pipenky smiech

istvo 


 
Príspevky: 85
Registrovaný: 08 Mar 11, 21:23:39

PredchádzajúciĎalší

Späť na Airbagy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron