Chip na TFsi motory

Poslaťod miro22 » 05 Jan 13, 0:57:34

ponukam sluzbu chipu na tfsi motory, ktora je uplne ina, ake ponukaju firmy na slovensku. narast vykonu je citelny rapidne a motor nabieha do krutiacieho momentu plynulo, bez akehokolvek trhania.

preco ponukam tuto sluzbu takymto smelym prispevkom? lebo som nastavoval motor chlapikovi, ktory obehal slovensko, aby mu naladili jeho motor, podla jeho predstav a nezvladol to nik. davali mu grafy z vykonovych brzd, ale auto jemne potrhavalo a vykon nebol z daleka taky citelny, ako ked som mu to upravil ja. skoro sa na tom neda ani jazdit. vkuse to straca trakciu.

ak by mal niekto zaujem, piste vecne a jedine odpisujem, ak sa niekto bude pytat, kedy ma dojst. cena je 300€. kedze auto ladim a nie len nalievam soft a kazde auto individualne, tak auto musi u mna starvit zhruba 4-6 hodin. za menej casu sa to neda zvladnut, aby to chodilo seriozne. je jedno, o aky motor sa jedna, vsetky su rovnake a vsetky sa ladia rovnako. tieto software su velmi zlozite a malokto ich chape. :-) vedsinou firmy jemne pridaju vykon a hlavne iba upravuju priebeh, lebo ak zvysia vykon viac, auto potrhava a vykon kolise. grafy na pocudovanie vyzeraju plynule, ale grafy maju od reality hodne daleko. ukazuje sa na hlavne na sprintoch. :-)
sprtam sa v motoroch.

miro22 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 317
Registrovaný: 24 Jún 10, 4:01:06

Poslaťod TDI tech » 22 Júl 13, 22:40:29

Ono tie TFSI su naozaj velmi zlozite a staci ze clovek niekde nieco prepiskne a viac strati ako ziska. AFR a EGT pri normalnej jazde drzis na akej hodnote? Pytam sa len preto ze som skusal jednu OII RS a aj pri pianko jazde turbo svietilo.

TDI tech 


 
Príspevky: 47
Registrovaný: 23 Jún 10, 10:06:34


Späť na Chiptuning

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron