Nalievanie softu

Poslaťod maroko9 » 11 Dec 15, 4:28:26

Zdravim pani, mam taku uletenu otazocku ohladom nalievania softu. Vsade sa vseci ohanaju ake je nalievanie barbarstvo, ale nejde mi to nejako do hlavy.
Myslim ze kazdy z vas ma predpripravene mapy pre konkretne typy motorov a aj ich modifikacii(myslim ze AFN81kw nebude rovnake z roku 96 a 99), a nasledne to doladujete. Chcel by som vediet co doladujete ked pride auto uplne v serii a motor ma v tip-top stave, majitel nema ziadne speci pozidavky len chce zvysit vykon o nejakych bezpecnych 15 - 20 % Fakt si neviem predstavit co sa moze ladit ... o doladovanie opotrebovanych akcnych clenov asi nejde, kedze by sa po vymene za nove muselo opat doladovat. Nejde skor o dokladne odskusanie s napr logovanim ci ide vsetko ako ma koli cistemu svedomiu ? Nechcem zniet provokacne, len sa pytam ...

Vdaka za uvedenie do reality ;)
Passat B5 sedan,rotacka,zadohrab,webasto s DO zladeny s climatronikom ... inak uz prihrdzaveny dochodca s odkrutnym pol mega km bez strechy nad hlavou :)

maroko9 


 
Príspevky: 4
Registrovaný: 06 Okt 13, 9:41:06
Bydlisko: Dolna Strehova

Poslaťod toefuk » 11 Dec 15, 13:11:29

pokial ide o ladenie serii tak je to nalievacka overenych softov. Ake mapy sa upravuju ti nepoviem.
A4,1Z, GT2052S, 0,232+11mm, FMIC, jednohmota 240mm, MAF off - MAP on,4bar sensor, KAToff,moj soft
skusacka trysiek, kompresiometer, pretesnenie cerpadla VP37, diagnostika preplnovania a vstrekovania rotaciek...

toefuk 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 295
Registrovaný: 17 Júl 11, 9:22:41
Bydlisko: Cadca

Poslaťod maroko9 » 11 Dec 15, 14:04:04

OK, a s priblizne akou cenou za takto vyladeny soft v novom cipe od niektoreho z Vas profikov by som mohol pocitat ?
Passat B5 sedan,rotacka,zadohrab,webasto s DO zladeny s climatronikom ... inak uz prihrdzaveny dochodca s odkrutnym pol mega km bez strechy nad hlavou :)

maroko9 


 
Príspevky: 4
Registrovaný: 06 Okt 13, 9:41:06
Bydlisko: Dolna Strehova


Späť na Chiptuning

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron