Baterka pre TDI PD

Poslaťod Leon/kissiakos » 10 Dec 12, 21:01:47

ja som nakoniec kupil origo FORD .. pultova cena 190e -.... ale samozrejme tolko som nedal..
Kissiakos - Matus/seat leon: 2004,..1,9TDI /ASV/ASZ + dssr 0,360 + 12mm/teofuck + vacka 9,4 + FMIC= po k***t koni --

Leon/kissiakos 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1069
Registrovaný: 10 Mar 11, 21:15:24
Bydlisko: Spišský Štiavnik /SK/

Poslaťod jano_m » 10 Dec 12, 22:20:01

Leon/kissiakos píše:ja som nakoniec kupil origo FORD .. pultova cena 190e -.... ale samozrejme tolko som nedal..

.. ako som písal, chcel som batériu objednať z toho linku čo si dával predtým (a....e-lacno.sk) a tak bol som v tej predajni i osobne... no predajňou by som to určite nenazval, skôr hangár, dvere polepené samolepkami a v priestore 2x2 m jeden PC a zopár batérií a keď som sa opýtal na dve batérie, tak hneď mi povedal, že ich nemá momentálne, ale že ich doobjedná a zajtra ich už bude mať... mal som taký divný pocit z tejto predajne...a práve od takýchto "podozrivo" lacnejších batérií ma odhovárali v certifikovanej predajni (a zhodou náhod konkrétne na túto)... takže nakoniec som sa rozhodol pre istotu ako "ušetriť nejakých 16 €, no možno som sa i mýlil a pôvodnej ponuke krivdím ... :idea:

jano_m 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 17 Jún 10, 10:09:50
Bydlisko: Košice

Poslaťod janosik93 » 11 Dec 12, 0:50:49

ja tiež beriem tovar od takej malej predajničky. nema skladom skoro nič, ale až potrebujem, mám to na druhý deň. vieš ty, kolko by si potreboval peňazi, aby si mal mnoho veci skladom? pre teba ako predajcu potom nieje potrebne vybavovať povolenia na skladovanie chemických latok a kedejake veci okolo ekologie. . to že vie zohnať material od tej istej firmy za menej peňazi s menším rabatom neznamena, že to je nekvalitny tovar. prečo potom všetci hladaju nejake nahrady, a nejdu si kupovať všetko napr do original servisov?
rád sa šprtám v kábloch a rozmýšľam o elektronike :-D

janosik93 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3381
Registrovaný: 12 Jún 10, 20:51:14
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Predchádzajúci

Späť na FAQ - Časté dotazy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia