golf5

Poslaťod turbo266 » 15 Mar 17, 19:39:01

ahojte mam jeden taky problem s mojim golfikom a to je tepli start ale nie taky ako som cital temy ze dlho toci to nie,,,

Mam golf5 1,9 tdi 77 kw kod m je BLS rok 11.2008 naj km 215000,, moj problem,je taky ze za studene ani neviem ze startujem ledva otocim klucom motor naskoci,,, horsie je to pri teplom,motore otocim klucom mam pocit ako by tachsie otocilo motorom motor nabehne hned ale ho neskutocne strasie alebo zruca alebo ako by som to napisal, naskoci vsetko ok ale niekedy nastartuje aj za tepla dobre zacalo mi to robit asi 15 dni do zadu racej to chcem riesit skor nez neskor dakujem za rady

turbo266 


 
Príspevky: 118
Registrovaný: 03 Mar 11, 14:51:14

Poslaťod dragman » 17 Mar 17, 19:08:52

nebude to mat nieco spolocneho s tesnenim pod hlavou neviem buchol som len tak to bolo prve co ma napadlo radsej to zanes do servisu

dragman 


 
Príspevky: 19
Registrovaný: 16 Mar 17, 23:44:51

Poslaťod turbo266 » 19 Mar 17, 22:12:16

No tak to netusim ako voda a podobne sa netrati ani nedymi ani nic podobne tak neviem vsimol som si troaku oleja kolo tesnenie pod hlavu tak som motor poriadne s arvu vyciatil vystriekal a sledoval ale troska prepusta olej ale nie s tesnenia pod hlavov ale z boka z pravej strany neviem ci to je pumpa alebo co tak tam som si vsimoltroska oleja ale olej nedolievam je vzdy dost ale tak pochybujem zeby to bolo to skor ma napadlo tesnenie pod vstrekmi ale tak meviem skuste dat nejake rady aby som sa mal coho chytit dakujem,chlapi alebo kto by mi s tym mohol helfnut pozriet ? Okolie sp nova ves ;-)

turbo266 


 
Príspevky: 118
Registrovaný: 03 Mar 11, 14:51:14

Poslaťod misuliak » 25 Mar 17, 15:19:41

Asi hladas marne. Uz si to mohol mat davno pozrete niekde a vedel by si co tomu je. Mne by to vychadzalo na vstreky ale isto nevie tazko ak to clovek nevidi a este tazsie ak sa tomu nerozumie a mysli si, ze si s tym poradi sam..

misuliak 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 24
Registrovaný: 25 Mar 17, 15:09:31


Späť na Údržba a technické problémy VW

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron