Prasklina

Poslaťod dismol » 18 Apr 19, 8:32:15

Tak, ale potom ty si prípad o niečom inom, u teba je to iné jak u niekoho kto má napríklad havaríjnu, ale tak myslím, že to je viac jak jasné. Je dobré sa zakaždým najmä s podmienkami poistenia oboznámiť, keď už do niečoho chcem ísť, niečo si chcem dať ;)

dismol 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 74
Registrovaný: 19 Aug 15, 14:30:58

Poslaťod krako » 23 Apr 19, 10:12:17

to by mala byť, ale podľa mňa úplne prirodzená vec, ja aspoň som taký, že keď niečo riešim a najmä mám do niečoho dávať peniaze, tak aby som v tom mal prehľad, aby som vedel čo a jak, čo som schopný dostať za dané peniaze ;)

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod diondi » 24 Apr 19, 8:14:15

to ano a osobne radsej si zaplatim poistenie na rok, ako by som mal chodit niekde napriklad s prasklinou a stresovat sa o to, ci niekde dostanem alebo nedostanem pokutu, ze kde na koho narazim. To by uz duplom boli z mojho pohladu uplny vyhodene peniaze :x

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

Poslaťod krako » 25 Apr 19, 7:43:28

dostať pokutu kvôli takejto veci, to ti poviem, že to je vec, čo jednoznačne nahnevá, aspoň mňa by bez pochýb, ja by som asi z kože vyletel najmä keď by som vedel, že sa viem voči tomu obrniť ;)

krako 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 33
Registrovaný: 19 Sep 17, 10:16:17
Bydlisko: Dunajská Streda

Poslaťod diondi » 26 Apr 19, 7:54:42

asi tak nejako a co viem, tak nejakych 50 ci 60 eur moze byt ta pokuta a myslim, ze teda to neni zanedbatelna suma, nehovorim, do niecoho by som to dal, za niektore veci, ale preco by som to mal davat nejakemu policajtovi za to, ze mam poskodene sklo? Akoze chapem ich v tom, ze take auto, co ma prasklinu nie je vhodne na vozovku, ze by nemalo chodit po cestach lebo neni sposobile, ale nedal by som im tie peniaze, radsej to dam do poriadku ;)

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

Poslaťod erno » 29 Apr 19, 9:31:24

len niiekto si povie, ze co to je nejaka dvojcentimetrova prasklina, co sa uz len moze stat, len pravdou je, ze pri zmenach teploty sa moze stat kadeco a teda prijemne to byt nemusi :roll:

erno 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Registrovaný: 04 Dec 14, 14:51:15

Poslaťod diondi » 02 Máj 19, 10:26:24

takym ludom sa dnes uz ozaj cudujem, ale tak kazdy urobi si po svojom, tak ako povazuje za vhodne, no nie?

diondi 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 44
Registrovaný: 09 Okt 15, 13:54:52

Poslaťod rasto7 » 06 Máj 19, 10:44:36

povedal by som ze kazdy to asi najskor riesi v ramci svojich moznosti mam znameho ktori ozaj ziju od vyplaty k vyplate a ten teda prasklinu na skle vyriesil unikatne, lepiaca paska mu na cas posluzila, ale samozrejme, ze problem nastal, ked sa zacala zvacsovat, tam uz nemal na vyber a musel to dat cele menit, nuz to si nenavyberas ;)
auto je len prechodny jav ako Japonci pasuju ocel

rasto7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 09 Dec 14, 14:54:58

Poslaťod powerman » 06 Máj 19, 12:28:00

Ale kedysi ta vymena skla a samotne sklo bolo draha zalezitost, viac to vychadzalo ako teraz a ked mas poistenie tak v dnesnej dobe vies aj celkom fajn s tym obist, len niekto si povie, ze si poistenie nebude platit, ze naco, tak potom komu neni rady tak neni ani pomoci

powerman 


 
Príspevky: 51
Registrovaný: 18 Aug 15, 14:25:37

Poslaťod marian5 » 07 Máj 19, 8:47:51

tak pre niekoho aj dnes este tie ceny su vyssie, ale ked ta cena vsetko zavisi od toho ake je to sklo, ze na ake auto, s akou vybavou a kopu inych veci ;)
„Tá má pekné nohy“, povedal a hneď tú stoličku naložil do auta.“

marian5 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 08 Dec 14, 13:53:16

Poslaťod rasto7 » 09 Máj 19, 13:09:00

vacsinou drahsie auta maju aj drahsie skla a ked ma clovek na auto tak by mal mat potom aj na servis a taketo veci, co k tomu proste patria, aspon ja si tak myslim :)
auto je len prechodny jav ako Japonci pasuju ocel

rasto7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 09 Dec 14, 14:54:58

Poslaťod goodman » 10 Máj 19, 9:00:52

To áno, podľa mňa na to aj myslíme, aspoň ja som myslel, ale tak veľa záleží aj kde by si dal sklo meniť. Keď som mal ja problém so sklom dal som to robiť do autorizovaného servisu a myslím, že som urobil blbosť, lebo som tam nechal také peniaze, že mi to ozaj príjemné nebolo, keď som si predstavil, že čo iné by som za to mohol mať, ale tak čo som vedel?

goodman 


 
Príspevky: 41
Registrovaný: 23 Sep 15, 13:51:43

Poslaťod rasto7 » 14 Máj 19, 14:52:14

toto je to, ze ked ta to stretne prvy raz takyto problem, tak proste nevies co robit, ale tak vidis, dnes uz asi by si to takto menit nedaval, ci hej?
ja mam skusenost s hornetom, nastastie len raz som tam bol, ale vsetko som vybavil aby to bolo okej. aby to sklo bolo kvalitne, aby bolo aj dobre vymenene a najma aby ma to nestalo kopu penazi jak to teba zrejme v autorizaku vyslo ;)
auto je len prechodny jav ako Japonci pasuju ocel

rasto7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 09 Dec 14, 14:54:58

Poslaťod goodman » 15 Máj 19, 9:09:08

Dnes už nie, už by som hľadal možnosti tak aby aj cena aj kvalita bola fajn. Aby som neutratil viac peňazí jak je potrebné ;)

goodman 


 
Príspevky: 41
Registrovaný: 23 Sep 15, 13:51:43

Poslaťod rasto7 » 17 Máj 19, 8:46:21

myslim, ze je dobre si to takto prehodnotit, predsa len aby si nerobil len na taketo nehody ;)
auto je len prechodny jav ako Japonci pasuju ocel

rasto7 

Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 40
Registrovaný: 09 Dec 14, 14:54:58

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hladam servis

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron